Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Beauceron z Babanovho vŕška

Výstavy/ Dogshow / Expositions

      2011.

20.8.2011 sme sa s Gerou zúčastnili v Čechách konkrétne v Bítove Špeciálnej Klubovej Výstavy,ktorú posudzovala veľmi známa ohľadne tohoto krásneho a ušľachtilého plemena,francúzka posudzovateľka pani FLORENCE LEONARD-NOLLE.

Tejto akcii sa celkom zúčastnilo 70 Beauceronov.Ja som Geru prihlásila do triedy Championov,kde získala hodnotenie EXCELLENT (Výborná).Je to pre mňa významné hodnotenie,lebo pani Florence je veľmi prísna a znalá tohoto plemena.Posudzuje vo Francúzku aj veľmi významné výstavy pre toto plemeno Beauceron na National D´elevage,kde sa vystavuje aj okolo 100-200Beauceronov z celého sveta.

 

4.6.2011 t.j. aj v túto sobotu sme išli s Gerou na Medzinárodnú výstavu psov do Nitry,kde Gera získala ocenenie V1,CAC,CACIB,BOB.Tak sa nám tieto dva výstavné dni piatok Senec a sobota Nitra naozaj podarili úspešne.

Fotky sú tu: gera.rajce.idnes.cz/MVP_Nitra_14.6.2011 

3.6.2011 som bola s Gerou na Celoštátnej výstave psov v Senci,kde Gera získala udelený titul CAC a tým splnila podmienky na Championku SR.Posudzovala pani Šinko.Teraz nám zostáva vybaviť už len diplom CHSR.

Tu jelink na pár fotiek:gera.rajce.idnes.cz/CVP_Senec_13.6.2011 

 

2010.

 

5.6.2010 sme s Gerou boli na MVP-Grand Prix v Nitre.Aj dnes mi ju vystavoval pán Milan Antálek,ktorému sa chcem veľmi pekne poďakovať za výborné výsledky.Vystavovali sa dve zvieratá,sučky v triede otvorenej. Gera Horla Slovakia - V2,res.CAC,res.CACIB, maj.Viera Mozolová                                                              Tara z Koláčkova ranče - V1,CAC,CACIB,BOB - maj.Sylvia Navarová

Posudzovala: MVDr.Gabriela Ridarčíková,SR

Dobre stavaná suka,dobrá hlava,spávna chrbt.línia,hrudník dobrej hĺbky,korektne zauhlená,dobrý pohyb.

Pár fotiek z tejto výstavy budú tu:                                                                                      

Tu je link s fotkami:beauci.rajce.idnes.cz/2010-06-06_CACIB_NItra/ - od Ivky Kužmovej.                                                                                                                                                                         

27.3.2010 sa Gera zúčastnila na výstave NITRACANIS.Vystavoval ju p.Milan Antálek,ktorému sa chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať.Na tejto výstave sa zúčastnili len dvaja beauceroni a to 1pes a 1sučka. Pes: ARCON LE COEUR PUR -- CAJC,BOB                                                                                                                     Sučka: GERA Horla Slovakia --V1                                        

Posudzoval:p.Hargitai Gábor,HU

pev.veľká postava,mierne tlstý,pekné miery,malá hlava,trochu silný stop,KK chrup,pek.hor.,dol.línia,mierne rozbiehavý postoj v predu aj v zadu,farba by mohla byť tmavšia.

Fotky z tejto výstavy sú tu:  gera.rajce.idnes.cz/Vystava_Nitra_27.3.2010/  

                                                                                                                                                                                                                       2009.

6.12.2009 v nedeľu na MVP-NITRACANIS v triede otvorenej,získala Gera z troch vystavovaných sučiek V1.CACa nám neudelil kôli chýbajúcim znakom na hrudi.Ináč sučka sa pánovi posudzovateľovi veľmi páčila.Gora Horla Slovakia získla V2 a Clarys Ellen Blackgorge V3.

  Posudzoval:p.Václavík Miroslav,CZ.  

  2-ročná veľmi pekná fena,hlava vyjadruje pohlavie,veľmi pekné telo,dobrý pohyb,nie celkom ideálne znaky.

Fotky sú tu:http://gera.rajce.idnes.cz/6.12.2009_Nitracanis_vystava/

 

5.12.2009 v sobotu sme s Gerou absolvovala MVP-NITRACANIS výstavu.Vystavovala som ju v triede otvorenej,v ktorej sme boli dve sučky a to,Gerina sestra Gora Horla Slovakia.Pani posudzovateľka mala dosť veľkú dilemu,ku ktorej sučke sa viacej prikloniť,čo sa týka exterieru.No na koniec Gera získala V1,CAC a jej sestrička Gora získala r.CAC.Goruške a jej majiteľke ešte raz gratulujeme a bola som veľmi rada,že sme sa tam stretli.

Posudzovala:p.Anna Kochan,PL

Dlhší rámec,dlhšia od bedier,ľadná samičia hlava,široký hrudník,typické končatiny,labky trocha vytočené,typická mechanika pohybu,povaha priateľská a vyrovnaná.

Fotky sú tu:http://gera.rajce.idnes.cz/5.12.2009_Nitracanis_vystava/

 

8.10.2009 v štvrtok som sa s Gerou zúčastnila na Svetovej výstave v Bratislave.Vystavovala som ju v triede strednej a ktorú absolvovalo 6 sučiek.Gera dostala hodnotenie VD.No a Gerina mama DRAGA HORLA SLOVAKIA z 9 sučiek v triede otvorenej získala známku excelent 1,CAC,r.CACIB.

  Ešte raz gratulujeme!!!

Posudzoval:p.Dupas Jean-Jacques,F.

Tu sú výsledky:www.skj.sk/wds_09/php_vysledky_plemena/zobraz_vysledky.php 

 Tu sú fotky:gera.rajce.idnes.cz/Svetova_vystava_2009 

 16.8.2009 v nedeľu sme boli s Gerou znova na výstave MVP - DUODANUBE v Bratislave.Vystavovala som ju v triede strednej.Mala sa s nami zúčastniť v kruhu aj Bisera LˇAMI NOIR maj.:p.Haššo,ale neprišli.Gera dostala ocenenie V1,CAC a res.CACIB.

1,5 ročná sučka,veľmi pekný samičí typ,mohutne vyzerajúca,samičia hlava potrebuje vývoj,dobre nasadené uši a tvarované oči,dobrý krk,top línia málo silná,dobré telo,výborné zauhlenie,v predu vytáča trochu von,nohy málo silné,čierna s málo svetlými bodmi,veľmi pekný J-chvost,dobrá povaha,v pohybe v predu trochu naširoko,vzadu správny.

Posudzoval:p.John Wauben,NL.

  

 15.8.2009 v sobotu sme boli s Gerou na MVP výstave DUODANUBE v Bratislave.Boli sme v triede strednej spolu s Biserou Lˇami Noir.Gera získala ocenenie VD2.

Jemne model.hlava,nie ideal.zlož.ucho,dobre tvar.hrudník,mierne strmší rovnako málo výraz.front,malá nerov.hrud.,panv.dobre zauhlené,mierne zbiehavé päty,menej dynam.pohyb.

Posudzoval:p.Tibor Havelka.

  

 14.8.2009 sme sa s Gerou zúčastnili klubovej výstavy beauceronov Na tejto výstave sme boli v našej triede (strednej) dve súťažiace:DAMAS DU CLOS DE LA PINSONNIERE-maj.K.Kratochvílová VD2                                                                           GERA HORLA SLOVAKIA - maj.V.Mozolová VD1            

Menej výrazná,nepatrne kratšia ale dobre tvarovana hlava,len malá asymetria v nosení ucha,trochu strmšie ramená,len naznačený franc.postoj,dobrá chrbtová línia,dobre zauhlené panv.k.,ešte dobrý pohyb.  Posudzoval:p.Tibor Havelka.

Tu si môžete prezrieť fotky,ktoré vytvorili ďaľší účastníci beauceron-klubu:

beauceron-floret.rajce.idnes.cz/Specialni_klubova_vystava_-_SBK_Ivanka_pri_Dunaji/#alb 

offca.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_SBK_09/ 

 

 V Nitre 6.6.2009 bola MVP-GRAND PRIX SLOVAKIA 2009 výstava.Na tejto výstave sme sa tiež zúčastnili s fantastickými výsledkami.Gera získala V1,CAC,CACIB.Stretli sme sa tam s našimi priateľmi a stretli sme tam aj Atifinu sestru ASAMI GENEXU.

Sučka výborného formátu,s peknou hlavou dobre formovanou,korektne zauhlená,dobrá hĺbka hrudníka,dobrý pohyb.

Posudzovala MVDr.Gabriela Ridarčíková

  5.6.2009 V Senci sme boli s Gerou na CVP.Všetko bolo perfektné až na to,že sa posudzovať začalo o 45min.neskôr.Gera získala V1,CAC a tým aj splnila podmienky na junioršampionku.

Dobrej stavby a kostry,pekná hlava a krk,chrbát by mal byť rovnejší,slabšie osvalená,primerane sa pohybuje,dobrý typ srsti a farba.

Posudzoval p.Korózs András.

 28.3.2009 sme sa zúčastnili na NITRCANIS CVP.Gera získala ocenenie v triede mladých V3 z piatich účastníčok.

Silná fena so silnou kostrou,dobrý rámec,vzadu trocha menej zauhlená,silný hrudník,vpredu trocha volnejšie lakte.

Posudzoval p.Vondrouš.

 24.1.2009 sme boli na MVP v Trenčíne v triede mladých.Získali sme V1,CAJC.Nespokojný sme boli len s tým,že sa posudzovať začalo o 45min.neskôr.

Stredne silná fena,pekná hlava,nužkový skuz,trochu viacej priliehavé ucho,pekný hrudník,dobrý pohyb.

Posudzoval p.Vondrouš.

                                                                                                                                                                                                     

2008.

 1.11.2008 sme sa s Gerou zúčastnili medzinárodnej výstavy psov Grand Prix Slovakia v Nitre.Boli sme v triede mladých a Gera dostala V1,CAJC.

Suka správneho formátu,dobre tvarovaná hlava,dobrá horná línia,výborná šírka aj hĺbka hrudníka,dobre zauhlená,dobrá mechanika pohybu.

Posudzovala MVDr.Gabriela Ridarčíková.

 15.8.2008 sme boli na špeciálnej klubovej výstave Slovenského beauceron klubu v Ivánke pri Dunaji.Boli sme v triede mladých a z piatich sučiek Gera bola tretia.Máme V3 ocenenie.

Dobrá výška,typická hlava,nekupírované dobré ucho,mierne uvoľnené kútiky,priestorový hrudník,málo vbiehavé PK,ZK dobre uhlené,štand.srsť,farba čierna,hnedé znaky.

Posudzoval p.Meszáros.

 7.6.2008 bola v Nitre MVP-GRAND PRIX SLOVAKIA 2008.Geruška absolvovala výstavné prvky v triede šteniatok a dostala ocenenie VN.

Dobré proporcie,dobrý výraz hlavy,uši dobre nasadené,nesené,tmavé oko,správny pohyb.

Posudzoval p.Szemraj


 
 
TOPlist