Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Beauceron z Babanovho vŕška

Plánovené krytia - Planned mating 2018

 
                     
                               Plánujeme  "K" Vrh 2018-2019  -  We plan "K" Litter in 2018-2019   
    Pre Fay máme vo výbere dvoch veľmi pekných a športovo vedených psov Légende Garde de la Vie a Début Cársky Klenot. Obidvaja psi sú nádherný a ich predkovia sú veľmi úspešný či už výstavne ale tiež v športovej kynológii a záchranárine a tiež pasení. Obidvaja psi majú veľmi pekné a silné kostry, pre mňa úžasné povahy a obidvaja majú tiež úžasný temperament a tak ak by sa párenie podarilo, si myslím že šteniatka budú krásne, veľmi temperamentné a preto budú skôr pre majiteľov ktorý sa im budú venovať a určite budú veľmi perspektívne pre športovku, pracovné využitie ako tiež výstavy ale tiež ako super parťáci s tým že budú s veľkým temperamentom a teda budúci majitelia musia rátať s tým že to zrejme nebudú kľudné šteniatka ale veľmi akčné.
Ja osobne som naozaj veľmi zvedavá a naozaj si prajem aby sa Fayine párenie podarilo lebo Fay je nádherná, športovo veľmi nadaná fenka s neskutočným záujmom o aporty, s plnými a pevným zákusmi pri obranách a viem že keby mala lepšieho majitela ako som ja, tak by dosiahla aj IPO skúšky alebo nejaké takéto skúšky lebo má na to vysoké predpoklady a veľký talent. Povahovo je Fay úžasná, kontaktná a priateľská fenka a aj čo sa týka povahových testov mala známky 1,1,1,2,2 (exterier - 1, meranie - 1, prekvapenie: stretnutie s ovečkami a iným psom - 1, streľba kde je sama na kolíku a potom obkľúčená 7ľuďmi a vyhľadanie majiteľa: keď som ju uviazala na kolík a odchádzala som od nej tak trochu zaštekala a z tohoto dôvodu dostala 2, ale inak vôbec sa nebála a na strelbu nejako nereagovala a s ľuďmi bola super a aj ma našla, a posledná časť bol prepad a obrana - zareagovala ihneď ale keď urobila zákus tak nie iba držala rukáv ale zároveň aj štekala a tak preto dostala 2). Celkové hodnotenie mala výborné a je v A chovnej skupine čo je najvyššia a najlepšia. Po zdravotnej stránke Fay aj obidvaja psi sú zdravý bez patologických nálezov čo sa týka kĺbov zadných lakťov, chrbtice, ramien. 
        TAK NÁM POTOM DRŽTE PRSTY ABY PÁRENIE S JEDNÝM Z TÝCHTO PSOV BOLO ÚSPEŠNÉ !!!!
   
       Oblastný Víťaz a Víťaz a Najkrajšia Fena zo všetkých FCI skupín čo sa týky Oblastný Víťaz Feny                                                          Klubový Víťaz SK-BC 2017, Čakateľka CHSK, JCHSK 
                                                                          Fay z Babanovho vŕška
                                          (Japper du Dragon Noir x Briana z Babanovho vŕška)
                                         2xBOB, 4xBOS, 4xCACIB, 1x res.CACIB, 6xCAC, 4xCAJC
                                           1.Miesto OV - Najkrajšia fena zo všetkých FCI skupín
                                                              2x CRUFTS Nominácia 
                                                                   HD A/A, ED 0/0
                                    Spondy.-Neg.,OCD-čisté,úplný & nožnicový zhryz, dewclaws ok

                                                                                                                      

    

     

 
TOPlist