Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Beauceron z Babanovho vŕška

Plánovené krytia - Planned mating

 
                     
                                Plánujeme  "K" Vrh  jar 2019  -  We plan "K" Litter in spring 2019   
    Pre Fay mám vo výbere viacerých psov a stále sa ešte rozhodujem ktorého psíka pre ňu vyberiem a je to naozaj ťažké lebo všetci psy ktorých mám vo výbere sú naozaj nádherný, kvalitný jedinci či pre výstavy ale tiež športovo vedený s veľkým temperamentom a potencialom pre športovú kynológiu.
Vyberám pre Fay psov so silnou a peknou stavbou tela, výbornou a vyrovnanou a kontaktnou povahou, tmavými čiernymi očami a samozrejme s výborným zdravotným stavom a tak ak by sa párenie podarilo, si myslím že šteniatka budú krásne, veľmi temperamentné a preto budú skôr pre majiteľov ktorý sa im budú venovať výstavne ale tiež určite budú veľmi perspektívne pre športovku, pracovné využitie ale tiež ako super parťáci s tým, že budú s veľkým temperamentom a teda budúci majitelia musia rátať s tým že to zrejme nebudú kľudné šteniatka ale veľmi akčné.
Ja osobne som naozaj veľmi zvedavá a naozaj si prajem aby sa Fayine párenie podarilo, lebo Fay je nádherná a aj úspešná výstavne no tiež športovo veľmi nadaná fenka s neskutočným záujmom o aporty, s plnými a pevným zákusmi pri obranách a viem že keby mala lepšieho majitela ako som ja, tak by dosiahla aj IPO skúšky alebo nejaké takéto skúšky lebo má na to vysoké predpoklady a veľký talent. Povahovo je Fay úžasná, kontaktná a priateľská fenka a aj čo sa týka povahových testov mala známky 1,1,1,2,2 (exterier - 1, meranie - 1, prekvapenie: stretnutie s ovečkami a iným psom - 1, streľba kde je sama na kolíku a potom obkľúčená 7ľuďmi a vyhľadanie majiteľa: keď som ju uviazala na kolík a odchádzala som od nej tak trochu zaštekala a z tohoto dôvodu dostala 2, ale inak vôbec sa nebála a na strelbu nereagovala a s ľuďmi bola super a aj ma našla, a posledná časť bol prepad a obrana - zareagovala ihneď ale keď urobila zákus tak nie iba držala rukáv ale zároveň aj štekla a tak preto dostala 2). Celkové hodnotenie mala výborné a je v A chovnej skupine čo je najvyššia a najlepšia. Po zdravotnej stránke Fay je zdravá bez patologických nálezov čo sa týka kĺbov zadných a lakťov, Fay má výsledky Spondylózy chrbtice a OCD ramien čisté a teda negatívne. 
                        TAK NÁM POTOM DRŽTE PRSTY ABY PÁRENIE BOLO ÚSPEŠNÉ !!!!
   
 TOP Fena SK-BC Klubu, Klubový víťaz SK-BC 2018,2017, Oblastný Víťaz a 1.miesto Oblastný Víťaz Feny zo všetkých  FCI 1-10 skupín, EDS Poľsko - Excellent 2 (2/7) v tr.Šampion
                                     C.I.E. (ICH) - má splnený, GCHSK, CHSK, CHSHU, JCHSK.
                                                                      Fay z Babanovho vŕška
                                          (Japper du Dragon Noir x Briana z Babanovho vŕška)
                          1x 2.BIG, 14x BOB, 12x BOS, 21x CACIB, 1x res.CACIB, 26x CAC, 4x CAJC
                                EDS Poľsko - 2.Najkrajšia Fena v triede Šampionov - Excellent 2 (2/7)
                                           1.Miesto OV - Najkrajšia fena zo všetkých FCI skupín
                                                    3x CRUFTS Nominácia - 2019, 2018, 2017 
                                                                   HD A/A, ED 0/0
                                    Spondy.-Neg.,OCD-čisté,úplný & nožnicový zhryz, dewclaws ok

          

      

      

                   

    

     

 
TOPlist